Objednat menu

Rozvoz Ústí nad Labem - menu za 85,-

Recenze

26. 3. 2020

Pochvala
Chválím za středeční maďarský guláš, takový by neuvařil ani namyšlený Pohlreich!

Jaroslav Boháč
Švestková 7, Ústí n. L.

(Naše pozn.: Srovnávat nás s televizní postavičkou typu Pohlreich nás těší vzhledem k tomu, že on vaří z x-krát dražších a kvalitnějších surovin, kde v podstatě nehlídá, co to bude celé stát; my musíme vařit ve finančních mantinelech, které jsou bohužel dané konkurencí.)


22. 3. 2020

Vážení,
již delší dobu jsme vašimi zákazníky a až na velmi malé výjimky jsme s vaší prací velmi spokojeni, takže vás chválíme v naší ulici a získáváme další strávníky. Vaše dobrá práce je pro nás důchodce velkou pomocí (obzvlášť v této těžké době), ale i radostí, neboť se máme každý den na co těšit. Takže velké díky všem, vedení, kuchařům i řidičům, kteří jsou mimochodem velmi milí a úslužní a přejeme vám hodně zdraví a pevné nervy.

Za zákazníky z Dvořákovy ulice,
Alena Vamberská


12. 3. 2020

Objednával jsem tortillu už několikrát a vždycky byla už naplněná masovou směsí. Dnes to bylo prvně, kdy masová směs a tortilla byla zvlášť.
Už se tím nezabývejte, tortilla je na blacklistu, až si nebudu moci vybrat jídlo z vašeho jídelního lístku, tak prostě začneme odebírat hotová jídla od jiné společnosti.

KK

(Naše pozn.: Tortilly s masovou směsí vždy expedujeme zvlášť.)


12. 3. 2020

Dobrý den,

nevím, jestli píšu na správnou adresu, ale chtěl bych upozornit (nikoliv si stěžovat) na příliš kyselé bramborové saláty. Dneska je obzvlášť kyselý a je to škoda, protože řízečky jsou opět vynikající.

S přáním pěkného dne,
Leoš Kukačka
jednatel společnosti